Digital Magnet Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

DİGİTALMAGNET.NET sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

DİGİTALMAGNET.NET’e kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

DİGİTALMAGNET.NET siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece DİGİTALMAGNET.NET bünyesinde kullanılmaktadır.
DİGİTALMAGNET.NET, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.Yüklediğiniz resimleriniz sistemlerimize kaydedilmez sadece kullanılan ürünlerde baskıya giderken kullanılmaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  DİGİTALMAGNET.NET veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin DİGİTALMAGNET.NET arayüzü üzerinden banka ve

bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

DİGİTALMAGNET.NET ile INSTAGRAM entegrasyonu ile yüklediğiniz fotoğraflar hiçbir şekilde tarafımıza kaydedilmez. Sadece oluşturduğunuz ürününüze eklenir.


Bu belgede bulunan bilgiler  DİGİTALMAGNET.NET gizlilik ilkesini bildirmektedir.
DİGİTALMAGNET.NET gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.